Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  +48 794 700 649

Misja Stowarzyszenia „Podaj Łapę Bullom”

Miłość do zwierząt i szczera chęć niesienia pomocy doświadczonym przez życie czworonogom to cechy każdego wolontariusza Stowarzyszenia „Podaj Łapę Bullom”. Doskonale wiemy, że adopcja psa po przejściach nie należy do najłatwiejszych. Działamy na terenie całej Polski, jednak nasza siedziba jest w Bełchatowie.

We współpracy ze hotelami, domami tymczasowymi robimy wszystko co w naszej mocy aby jak najlepiej przystosować naszych podopiecznych do życia w społeczeństwie, kontaktu z ludźmi oraz innymi zwierzętami. Mając psy pod naszą opieką mamy czas na obserwację każdego z osobna, poznanie jego zachowań czy pracę nad przebytymi traumami. Naszym podopiecznym poświęcamy ogrom uwagi, co pozwala na znalezienie odpowiedniego, odpowiedzialnego i przede wszystkim świadomego właściciela. TTB są z natury silne fizycznie, aktywne, żywiołowe, oraz pełne miłości i oddane.

Zawsze opisujemy znane nam zachowania psów, jednak należy pamiętać, że po adopcji pewne zachowania mogą się zmienić. Nowe miejsce, ludzie, to początkowo duży stres dla każdego psa. To my jako właściciele jesteśmy odpowiedzialni za odpowiednią opiekę nad psem a w razie problemów konsultacji oraz pracy pod okiem specjalisty.

 

biały pies

 

Brązowy pies

 

Zadowolony pies

 

Tylko wspólnymi siłami jesteśmy w stanie im pomóc.